“ترکیبی کامل از هنر ایرانی و طراحی روز دنیا، یکی از بزرگترین خواسته ها و درگیریهای ذهنی من در دوران زندگی ام در میلان بود.” این را مهدی نوری، پدید آورنده مهتین میگوید. او تحصیلات تکمیلی خود را در میلان ایتالیا، یکی از مراکز مُد دنیا ادامه داد و اشتیاقش برای طراحی، طراحی مد و عکاسی را در آنجا به بلوغ و تکامل رساند. پس از اتمام تحصیلاتش، به تهران بازگشت و مهتین را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و ایده هایش برای هنر دوستان پایه گذاری کرد.

شروع به کار برند مهتین به سال 94 با معرفی مجموعه “شاهنامه” بر میگردد و پس از آن همواره تلاش شد با استفاده و بهره گیری از مفاهیم و موضوعات کمتر دیده شده فرهنگ و تاریخ ایران و ترکیب آنها با مد روز دنیا، دین خود را به ایران ادا کند. تا کنون مجموعه های فراوانی با مضامین ایرانی از جمله “چوگان”، “شاهنامه”، “کاخ”، “گل و مرغ”، “تهران”، “رومی” و … توسط مهتین به دوستداران فرهنگ ایرانی ارائه شده که با استقبال خوب مردم عزیز مواجه شده است.

محصولاتی که توسط مهتین ارائه شده است عبارتند از تیشرت، پولوشرت، سوییشرت، شال، روسری، دستمال کت، کیف و … . تیم ما همواره تلاش کرده با استفاده از بهترین مواد اولیه و همین طور تیم مجرب تولید، رضایت مصرف کنندگان عزیز را جلب نماید و نشان دهد که محصولات و طراحی های ایرانی میتواند بالاترین استانداردهای جهانی را داشته باشد.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×